Kurumsal

Hakkımızda

2002 yılından bu yana yazılım ve internet çözümleri hakkında hizmet sunmakta olan firmamız İzmir merkezli olup, büyük ölçekli firmalarla birlikte Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere de yazılım, web tasarım, netsis konularında destek vermektedir.

Bilgi sistemleri, Netsis yazılım, ERP Uygulamaları, Sektörel yazılım çözümleri, Kurumsal raporlama, Web tabanlı yazılımlar gibi hizmetleri Datapark markası altıda sunan işletmemiz, güvenilir ve her biri kendi alanında uzman kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Gün geçtikçe daha da büyüyen işletmemizin, siz değerli müşterilerimiz sayesinde güçleneceğini biliyor ve size verdiğimiz tüm hizmetlerde; şeffaflık, kalite ve istikrar ilkelerini benimseyerek hareket ediyoruz. Çalışmalarımızda isteklerinizi ve memnuniyetinizi her durumda önemsiyoruz

Kurum Amacımız

Etik kurallar çerçevesinde yürüttüğümüz çalışmalar ve müşteri odaklı olma felsefemiz neticesinde müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak en temel hedefimizdir.

Bizler bu anlayışla çalışmalarımıza devam ederken; sektörel değişkenlere uyum sağlayıp işletme değerlerimizi ve markamızı pazarın lideri konumuna getirmeyi amaçlıyoruz.

Datapark ailesi olarak sunduğumuz hizmetlerin ana amacı ise; işletmelerinizde bilgi sistemlerini tüm birimler için eş zamanlı ve ortak kullanım şekline getirmek, kurumunuz için minimum iş gücü ile maksimum verim yaratmaktır.

Datapark Kurumsal
 
© 2015 Datapark İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.