Netsis Logo

Netsis ile İşinizi Yönetin

Netsis, farklı işletmelerin yapısına kolayca uyarlanabilecek Kurumsal Kaynak Planlaması çözümleri sunan bir paket programdır. Netsis şirketiniz için sadece bir muhasebe programı değil aynı zamanda stok takip,depo yönetim ve planlama programıdır. Netsis, kulanıcılarına müşteri ilişkileri yönetiminden, tedarik zincirine, planlamadan satın almaya, malzeme yönetiminden üretime, finans yönetiminden insan kaynaklarına uzanan uçtan uca bütünleşik çözümler sunmaktadır.

Netsis e-Defter

E-Defter

Depolama Yükümlülükleriniz Ortadan Kalksın

Gelir İdaresi Başkanlığı’na yapılacak yasal bildirim sürecini otomatikleştiren bu sistem ile arşivleme harcamalarınızda tasarruf sağlayın.

Detay

e-Fatura

E-Fatura

Hem Kâğıttan Hem Zamandan Tasarruf Sağlayın

Netsis E-fatura ile yaptığınız her işlem eş zamanlı olarak Netsis’iniz ile eşleştirilirken, zaman tasarrufu sağlayabilir, bu sistem sayesinde baskı maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Detay

e-Arşiv Fatura

E-Arşiv

Geriye Dönük Fatura Sorgulama Süreçleriniz Hızlanıyor

Hızlı fatura işleme ve göndermenize yardımcı olan bu sistem ile fiziksel arşivleme maliyetleriniz ortadan kalkıyor.

Detay

CRM/Plus

Crm Logo

Müşterilerinize Özel Oldukları Deneyimini Yaşatın

Kitlesel pazarlamanın yerini alan bireysel pazarlama; işletmelerin merkezine “müşteri odaklılık” kavramını yerleştirmektedir. Bu noktada bilgisayar teknolojisini kullanarak, iş dünyasındaki rekabeti avantaja dönüştürebileceğiniz CRM uygulamaları ile müşterilerinize verdiğiniz hizmet kalitesini arttırabilir, yeni müşteriler yaratma imkanı bulabilirsiniz.

Detay

 
© 2015 Datapark İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.