Plus

Crm Logo

Müşterilerinize Özel Oldukları Deneyimini Yaşatın

Kitlesel pazarlamanın yerini alan bireysel pazarlama; işletmelerin merkezine “müşteri odaklılık” kavramını yerleştirmektedir. Bu noktada bilgisayar teknolojisini kullanarak, iş dünyasındaki rekabeti avantaja dönüştürebileceğiniz CRM uygulamaları ile müşterilerinize verdiğiniz hizmet kalitesini arttırabilir, yeni müşteriler yaratma imkanı bulabilirsiniz.

Detay

Personel

Personel Logo

Web Tabanlı Personel Giriş Çıkış Yönetimi (PDKS)

Personellerin iş yerine giriş/çıkışını yetkilendirme , çalışma , fazla mesai , devamsızlık , izin , istirahat sürelerinin izlenmesini ve hesaplanmasını sağlar. Bu hesaplanan süreler personel yönetiminde detaylı rapor alabilmenizi sağlar.

Detay

Çağrı

Tesis Logo

Cağrı Servisi

Cagri sistemi yonetim ve terminal ekranlari olmak uzere iki ana bolumden olusur. Yonetim bolumu genel sistemin, terminal ekranlarin ve kullanicilarinin yönetildiği bolumdur. Terminal ekranlar ise kullanicilarin gordukleri bolumdur.

Detay

Tesis

Tesis Logo

İşletmenizde Birimler Arasındaki Koordinasyonu Sağlayın

İşletmeniz ya da markanız büyüdükçe, müşteri kapasiteniz de artmaktadır. Mevcut müşterilerinizin verilerini saklama, yönetme ve planlamanın zorlaştığı bu noktada, TESİS uygulaması ile karşınıza çıkacak problemleri aşabilir, size sağladığımız bu profesyonel hizmet ile kullanıcı hatalarından kaynaklanan veri yedekleme ve güvenlik politikalarını doğru ve sistemli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Detay

Kampüs Kart

Kampüs Kart Logo

Öğrencilerinize, Eğitimcilerinize, Personelinize Ortak Bir Platformda Hizmet Sağlayın

Otoparktan yemekhaneye, kartlı yoklama ekranından personel tanımlamaya kadar uzanan gelişmiş özellikleri ile “Kampüs Kart” uygulaması, öğrencilerinizi, akademik personelinizi ve idari kadronuzu tanıma konusunda size ekstra avantajlar sağlıyor.

Detay

 
© 2015 Datapark İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.