Hızlı Satış / Mağaza

Satışlarınız ve Siparişleriniz İvme Kazansın

Dünyanın neresinde olursa olsun sahip olduğunuz tüm mağazalarınızı aynı anda ve aynı hızda yönetebilir, satış hızınızdan maksimum verim elde edebilirsiniz.

CRM ( Müşteri İlişkileri Yönetimi )

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM: Customer Relationship Management) müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyacını anlamak, ona uygun hizmetler ve ürünler geliştirmek ve bu bilginin kurum içinde paylaşılması olarak tanımlanabilir.

Fırsat / Teklif

İşletmenizde yürütmüş olduğunuz satış işlemleriniz için pratik, hızlı ve standartlaşmış modüller ile takip edilmesi kolay teklifler hazırlayabilir, oluşturmuş olduğunuz tekliflerin tek veya toplu şekilde sipariş, irsaliye veya faturaya otomatik olarak dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz.

SambaPos / Netsis

SambaPos'u Netsis'e Bağladık

SambaPOS Restoranlar için hazırlanmış Açık Kaynak kodlu Restoran Otomasyon yazılımıdır. Dokunmatik ekran desteği, gelişmiş yazıcı tanımlama, adisyon takibi gibi standart özelliklerin ötesinde esnek hesap sistemi, maliyet takip, depo yönetimi, müşteri sadakat kartı uygulamaları ve ileri düzey promosyon uygulamaları gibi en modern işletmelerde tercih edilen özelliklere sahiptir. Şimdi SambaPos ta yaptığınız tüm işlemler artık Netsis ile entegre.
Samba Pos Ekran Samba Pos Ekran

Netsis ile Mobil Sayım

Plus Sayım Ekranı Netsis ile tam entegre çalışır. cep telefonu ve tablet ile uyumlu ekranlarımız sayesinde mobil cihazlarınızı kullanarak sayım işlemlerinizi kolaylaştırın.
 
© 2015 Datapark İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.